Cornerlife Güneşli Cornerlife Güneşli Cornerlife Güneşli Cornerlife Güneşli Cornerlife Güneşli Cornerlife Güneşli Cornerlife Güneşli Cornerlife Güneşli Cornerlife Güneşli Cornerlife Güneşli Cornerlife Güneşli

KONUM

5 yıldızlı oteller, prestijli avmler, havalimanı, metro, metrobüs, fuar merkezi

Ve çok daha fazlası artık Cornerlife ile elinizin altında. İstanbul’un en prestijli yerleşim yeri olacak olan Basın Express yolunda yaşam başlıyor.


İstanbul'un en önemli iş merkezlerinden biri haline gelen Atatürk Havalimanı'nı TEM'e bağlayan Basın Ekspres Yolu ve çevresi, son yıllarda çehresi en hızlı değişen bölgelerden biri oldu. Artık kendi kimliği 'prestij yolu' ile daha çok özdeşleşen bölgenin en büyük avantajı, hiç kuşkusuz havaalanına yakınlığı ve ana yolların arasında yer alması.  Basın Ekspres Yolu ile Mahmutbey Köprüsü arasında kalan bölüm, Merkezi İş Alanı (MIA) bölgesi ilan edildi.

Bu bölgede de şimdilerde çok katlı modern plazalar yükseliyor. Otel yatırımcısını da cezbediyor Havaalanına ve fuar merkezlerine yakınlığı nedeniyle alışveriş merkezlerinin ve ünlü mağazaların rağbet ettiği MIA bölgesi otel yatırımı için de birçok firmayı harekete geçirmiş bulunuyor. İşte biz tam bu noktada, yaşamın yeni merkezinde sizlere tüm kalitesiyle daire ve dükkanların brüt 26.265 m2 alana yayıldığı yepyeni bir yaşam tarzı sunmayı amaçlıyoruz.


Konum